Gentech Jeneratör

Hikayesi.

Şirketimiz 15 ARALIK 2013 tarihinde  Sn.TURHAN CERRAHGİL ve Sn.AHMET GÜNGÖR UZUNER tarafından kurulmuş olup, enerji üretim ihtiyaçlarını karşılamak, ve devamlılığını sağlamak  için hizmet vermektedir. Bu kapsamda firmamız GENTECH JENERATÖR  markası ile %100 yerli ve milli jeneratör üretime başlamıştır.  GENMAR ENERJİ aynı zamanda  portatif jeneratörde HYUNDAI , LONCIN ve ORAC marka jeneratörlerin yetkili satış Bayisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sn. TURHAN CERRAHGİL iş hayatına, 1990 yılında SEDEF GEMİ END. 5 yıl çalışmış ve sonrasında BORUSAN GÜÇ SİSTEMLERİNDE 18 yıl boyunca servis departmanında çalışmıştır.

Sn. AHMET GÜNGÖR UZUNER iş hayatına, 1982 yılında GÖLCÜK TERSANE KOMUTANLIĞINDA işe başlamış olup sırasıyla SEDEF GEMİ END. 7 yıl ve sonrasında BORUSAN GÜÇ SİSTEMLERİNDE 18 yıl boyunca servis departmanında çalışmıştır.

Amacımız; 30 yıllık süre içerisinde edindiğimiz tecrübe ile, Satış, Servis, Yedek Parça Tedariği,  İkinci El  ve  Kiralama” hizmetlerinde fark yaratacak çözümleri müşterilerimiz ile buluşturarak  değer katmaktır.