Gosb Kaliteli Yerli Jeneratör Üreticisi

Gosb Yerli Jeneratör Üreticisi Jeneratörler elektrik kesintisi olan iş yerlerinde elektrik üretmek için tasarlanmış makinelerdir. Benzin ya da mazotla çalışırlar. Jeneratörler elde taşımalı ya da sabit montajlı olarak üretilebilir. Büyük ya da küçük iş yerlerinde hatta evlerde bile kullanılan jeneratörler mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirirler. Türk mühendisler ile üretilen yerli jeneratörler gerek tasarımı gerekse de montajı ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. En üst düzeyde kalite standartları ve son derece güvenli bir alanda üretilen yerli jeneratörler ister büyük iş yeri ister küçük iş yeri isterseniz de evlerinizde rahatça kullanabileceğiniz güvenli bir alana monte ediliyor. Son derece titizlikle montajı yapılan jeneratörler uzman kişiler ile birlikte test edilip kullanımı hakkında bilgiler veriliyor.

Jeneratörler benzin ve dizel ile çalışır. Benzinli jeneratörler sessiz çalışır ve 5 saat boyunca görev yapabilirler. Dizel jeneratörler ise daha gürültülü çalışırlar ve ortalama 8 saate kadar görev yapabilirler. Yakıt olarak daha avantajlı olan dizel jeneratörler benzinli jeneratörlere göre daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca elde taşımalı ve sabit monte edilen jeneratör çeşitleri de gosb yerli jeneratör üreticisi ile üretilmektedir. Son derece güvenle ve gönül rahatlığıyla iş yerlerinizde, evinizde ve elektrik kesintisi olan yerlerde kullanabilirsiniz. Garanti kapsamında arızalanan ya da hata veren jeneratörleri firma ile görüşerek sorunun çözülmesi için yardım alabilirsiniz.

Jeneratörü oluşturan ana ve yedek parçalar mevcuttur. Ana parçalar alternatör, kumanda panosu, şase, egzoz susturucusudur. Diğer parçalar ise; turbo şarj, yakıt tankı, radyatör, soğutma fanı, hava filtresi, topraklama noktası, bağlantı kutusu, kaldırma mapası gibi parçaları mevcuttur. Jeneratör montajı riskli olduğundan uzman kişiler tarafından kurulumu yapılmaktadır. Ayrıca jeneratörün egzozundan çıkan gaz zehirli olduğu için çevresindekilere ciddi zararlar verebilir. Gosb yerli jeneratör üreticisi tarafından üretilen jeneratörler son derece güvenle monte edilmektedir.

Jeneratörlerin fiyatları büyüklüğüne ve kullanılacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Gosb yerli jeneratör üreticisi en uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca en iyi mühendis ve personelleri ile yüzleri güldürmektedir.

 İletişime geçin.

 

Related Posts

Leave A Reply