Yerli Jeneratör Firması Anadolu Yakası

Jeneratörler elektrik kesintisinin olduğu durumlarda devreye giren motor sistemli benzin ve dizel ile çalışan makinelerdir. Türkiye’de imalatı yapılan jeneratörler son teknoloji ve özenle üretilmektedir. Jeneratörler mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirirler. Dizel jeneratörler sesli ve daha gürültülü çalışırlar. Ayrıca benzinli jeneratörlere göre yakıt açısından daha fazla tercih edilirler. Yerli Jeneratör Firması Anadolu Yakası her çeşitte jeneratör imalatı ve montajıyla hizmetine devam etmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarıyla ve yedek parça temini ile son derece güvenilirdir. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

Jeneratörler Nerelerde Çalışır?

Jeneratörler elektrik kesintisinin sık yaşandığı alanlarda, fabrikalarda, hastanelerde, okullarda, bankalarda ve baz istasyonu gibi yerlerde kolayca kullanılabilir. Günümüzde artık evlerde de kullanılan jeneratörler daha iyi verim alınabilmesi için montajının dikkatli ve uygun alanlara yapılması gerekir. Jeneratörün devreye girmesi için bulunulan yerde elektrik kullanımının olmaması gerekir. Aksi takdirde iki elektrik çarpışarak çevredeki kişilere ciddi zararlar verebilir. Ayrıca jeneratörün egzozundan çıkan gaz zehirlidir ve solunulduğunda hayatı tehlikeye sokabilir. Kurulumu yapıldıktan sonra uzman kişiler tarafından mutlaka kontrol edilmeli ve çalışabilirlik onayının olması gereklidir. Evinize jeneratör aldığınızda kesinlikle prize takıp denememelisiniz. Bu konuda aldığınız firmadan yardım almalısınız. Yerli Jeneratör Firması Anadolu Yakası her türlü montaj ve yardım konusunda sizin destekçinizdir.

Jeneratörün Özellikleri 

Jeneratör elektrik akımının olmadığı yerlerde bir kurtarıcıdır. Jeneratörler çelikten üretilmiştir ve gövdesi sert bir yapıya sahiptir. Dizel jeneratörler en az 8 saate kadar görev yapabilirler. İkaz, gösterge, saat ve anahtar gibi butonları vardır. Ayrıca aşırı sıcak su ve düşük yağ basıncında devreye giren ışıklı alarm ve otomatik durdurma sistemi bulunur. Benzinli jeneratörler 30 lt yakıt deposu ve 5 saat çalışma kapasitesine sahiptirler. Çalışma sistemleri ise marşlıdır. Daha büyük ve geniş hacimli jeneratörlerin 10 saate kadar çalışma süreleri bulunur. Yerli Jeneratör Firması Anadolu Yakası ister benzinli ister dizel jeneratör üretimi ve kolay montajı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yedek parça ve garanti süresi ile oldukça tercih edilmektedir.

Bizimle iletişime geçin

Related Posts

Leave A Reply