Yerli Jeneratör İmalatçısı Anadolu Yakası

Yerli Jeneratör İmalatçısı Anadolu Yakası Jeneratör mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren, motordan yapılan makinelerdir. Günümüzde büyük yada küçük iş yerlerinde, fabrika, şirket, okul, hastane gibi bir çok alanda kullanılır. Elektriklerin kesilmesiyle birlikte devreye giren jeneratörler, taşımalı ve sabit montajlıdır. Dizel veya benzinli olarak ikiye ayrılır. Jeneratörler bir kaç ana parçadan oluşur. Motor, alternatör, radyatör, kontrol panosu, taşıyıcı şase ve yakıt deposu gibidir. Diğer parçaları arasında ise; akü, şalter panosu, soğutma fanı, elektrikli marş motoru, egzoz susturucu, turbo şarj, topraklama noktası gibi parçalardır.

Dizel jeneratörlerin çalışması için yakıtının dizel yani mazota ihtiyacı vardır. Yakıtı az olduğunda maliyeti de daha uygundur. Motoru daha gürültülü ve daha sesli çalışmaktadır. ile her türlü jeneratör üretimi ve montajını kolayca yaptırabilirsiniz. Fiyat ve kullanım alanına göre ister taşımalı jeneratör isterseniz de sabit montajlı olarak iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dizel jeneratörler kimyasal enerjiyi dönme mekanik enerjisine dönüştürmektedir. Jeneratörlerin önemli parametrelerini ölçen bir kontrol ve alarm ünitesi bulunmaktadır.

Benzinli jeneratörlerde motorun çalışması için benzine ihtiyaç vardır. Dizelli jeneratörlerle kıyaslandığında daha sessiz çalışır. Ayrıca yakıt maliyetinden dolayı çok fazla tercih edilmez. Yerli Jeneratör İmalatçısı Anadolu Yakası benzinli jeneratör üretimi ve montajı ile hizmetine devam etmektedir. Güçlü motoru ve yedek parça hizmeti sunumu ile oldukça tercih edilir. Jeneratörlerin egzozundan çıkan gazlar insanlar için tehlikeli ve zehirli olduğundan dikkat edilmelidir. Jeneratörü çalıştırmadan önce mutlaka benzini olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Jeneratörler her ne kadar iş yerlerinde yada evlerde elektrik olmadığında hayatımızı kolaylaştırsa da bazı tehlikeleri de bulunmaktadır.

Jeneratörlerin öncelikle doğru kurulumunun ve montajının yapılmış olması gerekir. Kurulacağı zeminin ıslak olmamasına dikkat edilmelidir. Yerli Jeneratör İmalatçısı Anadolu Yakası kurulum ve montajını dikkatli bir şekilde yaparak müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Deneme ve kontrol edildikten sonra kullanıcıya gerekli bilgileri vererek çalışmasına bir engel bırakmadan teslim etmektedir. İyi bir verimin alınması için mutlaka tüm parçalar dikkatlice takılarak montaj yapılmalıdır.

Detaylı Bilgi İçin İletişime geçin.

Related Posts